Šviesolaidiniai jungiamieji kabeliai

Šviesolaidiniai jungiamieji kabeliai plačiai naudojami telekomunikacijų srityje įvairios optinės įrangos sujungimui. UAB „Skaidula“ siūlo platų jungiamųjų šviesolaidinių kabelių ir pasyvios įrangos asortimentą.

Jau daugiau nei 20 metų bendradarbiaujame su viena pirmaujančių pasaulyje optinių jungčių įrangos gamintoja Šveicarijos įmone DIAMOND. Naudodami DIAMOND įrangą gaminame aukštos kokybės etalonines šviesolaidines jungtis su metalo-keramikos ferulėmis. Jų gamybai naudojame aktyvios šviesos centravimo „Active Core Alignment“ (ACA) technologiją, kuri užtikrina itin mažą slopinimą (0,1 dB), o pagamintos jungtys pasižymi labai mažais atspindžiais.

Gaminame įvairių standartų jungtis. Galimi vienamodžiai (single-mode) ar daugiamodžiai (multi-mode), viengubo (simplex) ar dvigubo (duplex) tipo kabeliai su įvairiais antgaliais: nuo populiariausių SC ir LC iki mažiau populiarių FC, ST, MTRJ, E2000, SMA 905, MPO, MU, LC/APC, FC/APC, SC/APC,E2000/APC, DIN ir t.t.

Galima pasirinkti šviesolaidinių jungiamųjų kabelių ilgius. Tai labai patogu instaliuojant šviesolaidinius tinklus. Esame pasiruošę parinkti ir sukomplektuoti praktiškai bet kokios konfigūracijos jungiamąjį kabelį Jūsų tinklui.

Pasyvinė tinklo įranga

Siūlome platų ODF – šviesolaidinio kabelio skaidulų sujungimo ar paskirstymo funkciją atliekančių dėžučių, talpinamų į komutacines spintas ar rėmus, asortimentą. 19″ ODF panelės skirtos šviesolaidinių kabelių užbaigimui komutacinėse spintose. Priklausomai nuo sujungimų skaičiaus ir jungčių tipo gali būti 1U,2U,3U,4U aukščio. Jos gali būti su ištraukiama dalimi, su bėgeliais šonuose.

Lina Ulevičienė

Tel. Nr.: +370 650 71560

El. paštas: lina@sknt.lt